Haap_web_taustad-3.jpg

Taotle Haapi abiga tootearendustoetust Eurostars

Tootearendustoetus Eurostars on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) poolt reguleeritav rahvusvahelise koostöö meede,  mille eesmärk on võimaldada väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetel teha riikidevahelist teadus- ja arenduskoostööl põhinevat tootearendust.

 

 Meetme eesmärk on toetada Eesti väikese- ja keskmise suurusega ettevõtete innovatsioonialast arendusvõimekust ja konkurentsivõimet välisturgudel.

Toetus on suunatud väikese- ja keskmise suurusega ambitsioonikatele ettevõttetele, kes on valmis TA mahukate innovaatiliste toodete/teenuste arendustegevustesse investeerima.

Toetust antakse rahvusvahelise koostöö raames toote, teenuse või protsessi arendamiseks. Eesti ettevõttel peab olema vähemalt üks ettevõtlus- või TA partner ühest Eurostarsi programmis osalevast riigist. 

Tootearendustoetuse maksimaalne toetusmäär on 300 000 EUR.  Toetuse osakaal projekti maksumusest on olenevalt ettevõtte suurusest maksimaalselt 60%.

Tootearendustoetusega saab kompenseerida tootearenduse läbiviimisega seotud kulusid nagu töötasud, transpordikulud, materjali, seadmete ja tarvikute kulud ning katsete ja intellektuaalomandiga seotud kulud.  

Haap Consulting aitab tootearendustoetuse Eurostars taotlemisel. Huvi korral kirjuta kas info@haap.ee või helista 51966196. 

eurostars-600x600.png