MEESKOND

Marleen Pedjasaar

Marleen Pedjasaar on sotsiaalteadlasena kogenud uuringute ja analüüside läbiviija. Osava arutelujuhina aitab ta  fookusgruppide või individuaalintervjuude kaudu saada paremini aru, kuidas teie kliendid, sihtgrupp või koostööpartnerid mõtlevad. Marleeni tugevuseks on strateegiline mõtlemine - konsultandina aitab ta strateegialoomes küsida õigeid küsimusi ning luua tervikut, mis kõnetab kogu meeskonda. Strateegiate ning uuringute kõrval on Marleenil hulganisti kogemusi rahastustaotluste kirjutamisel.

Võta Marleeniga ühendust aadressil marleen@haap.ee

Karl Haljasmets

Karl Haljasmets on hariduselt politoloog ning töötanud muuhulgas ka ajakirjanikuna. Karl on varasemalt töötanud Baltikumi suurimas konsultatsiooniettevõttes Civitta, kirjutades äriplaane ja konsulteerides väga erinevaid kliente. Ta omab laia rahvusvahelist kontaktibaasi, kuna on osa oma haridusest omandanud nii USA-s, Saksamaal, Ungaris kui Hispaanias. Haapis on Karli rolliks toetada kliente oma strateegia sõnastamisel, rahastustaotluste kirjutamisel ning sisukate tekstide loomisel.

Võta Karliga ühendust aadressil karl@haap.ee

Carl Robert Pedjasaar

Carl Robert Pedjasaar on ettevõtja, kes igapäevaselt tegeleb väiketootmise juhtimisega ning on tegev olnud ka kinnisvaraarenduses. Tegutseva ettevõtjana on tema tugevuseks äriprotsesside ja ressursside juhtimine ning arendustegevuste läbiviimine ettevõtte kasvupotentsiaali saavutamiseks. Carl Robert aitab kliendil analüüsida ja kaardistada ettevõtte vajadusi, leides seeläbi võimalusi ettevõtte kasvatamiseks. Olles õppinud õigusteadust, oskab ta klienti nõustada ka juriidilistes küsimustes.

Võta Carl Robertiga ühendust aadressil carl@haap.ee

Martin Jõesaar

Martin Jõesaar on 15 aastat töötanud Eesti Kaitseväes ja omab väga laialdast kogemust nii inimeste kui ka projektide juhtimises. Pikaajaline koostöö erinevate NATO riikidega, paljud koolitused ja kursused nii Euroopas kui ka USA-s ning välisoperatsioonil osalemine Afganistanis on talle andnud asendamatu kogemuse erinevate juhtimise ja otsuse vastuvõtmise meetoditega. Kogenud instruktorina on ta tegelenud nii kursuste läbiviimise kui ka väljaõppekavade ja -plaanide koostamisega ning seda nii teoreetilistel kui ka praktilistel teemadel. Vabal ajal on ta Eesti Langevarjuklubis instruktor ja aitab teil täiesti töökorras lennukist vabatahtlikult välja hüpata. Haapis nõustab ja koolitab Martin kliente küsimustes, mis puudutavad juhtimist, otsuste vastuvõtmist ja protsesside efektiivsemaks muutmist. 

Võta Martiniga ühendust aadressil martin@haap.ee

Haap Consulting OÜ. Helista meile numbril +372 51 966 196 / +372 5 515 011 või kirjuta aadressil info@haap.ee / Contact us by phone +372 51 966 196 / +372 5 515 011 or write info@haap.ee