Haap Consulting aitas Peipsiääre vallal korraldada kergliiklustee riigihanget

Updated: Aug 28, 2019

Kergliklustee riigihanke korraldamine

Riigihangete korraldamisel kehtib kindlasti reegel, et üheksa korda mõõda, üks kord lõika. Valesti korraldatud riigihange võib kogu projekti graafiku segi paisata ning mõjutada projekti finantseerimist. Haap Consulting aitas Peipisääre vallavalitsusel koostada rahastustaotluse Vara-Varamõisa kergliiklustee rajamiseks. Pärast edukat taotlusprotsessi soovis vald endale ka projektijuhti, kes aitaks kaasa järgmiste tegevustega:


· Hanke korraldamine ja hankelepingu sõlmimine

· Projekti administratiivne juhtimine, kus projektijuht vastutaks aruandluse, töökoosolekute juhtimise ja maksetaotluste tegemise eest

· Protsessi käigus tekkivate küsimuste ja vaidluste lahendamine


Ehk kokkuvõtlikult soovis Peipsiääre vald endale professionaalselt projektijuhtimise teenust, mis tagaks hanke ja projekti eduka elluviimise vastavalt kehtivatele regulatsioonidele ja rahastaja nõuetele. Selle teostamiseks võttis vald ühendust Haap Consultinguga.


Riigihanke korraldamine

Haap Consulting aitas Peipsiääre vallal korraldada hanke koos kõige sinna juurde kuuluvaga (hankedokumentide ettevalmistamine, pakkujate küsimustele vastamine riigihangete keskkonnas, pakkumuse menetlemine ja täpsustuste küsimine pakkujatelt jpm). Töö tulemusena sõlmiti detsembri lõpus ka eduka pakkujaga leping.


Nüüd jätkub Haap Consultingu poolt projekti administratiivne juhtimine, kus meie vastutada on projekti aruandlus ja töövoog.


Kui tunned, et vajad hanke korraldamisel abi ja keegi võiks hiljem aidata ja administratiivse projektijuhtimisega, siis võta meiega julgelt ühendust aadressil info@haap.ee


#Hangetekorraldamine #Riigihangetekorraldamine

0 comments