ICEkonsult OÜ sai starditoetust teenuste edasiarendamiseks

Updated: Aug 28, 2019


ICEkonsult tegeleb hoone sisekliima ja energiatarvet mõjutavate küsimuste lahendamisega. ICEkonsult OÜ visiooniks on olla stabiiline ja hinnatud teenusepakkuja, kes pakub enda klientidele Eestis ja välismaal kvaliteetseid kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuslahenduste projekte ning energiatõhususe ja sisekliima simulatsioone.


Enda äri järgmisele tasemele viimiseks otsustati taotleda starditoetust. ICEkonsult soovis starditoetuse abiga luua eeldused ettevõtte esimeste töötajate palkamiseks ehk kasutada toetust palgakulude eest tasumiseks ning samuti vajaliku rakendustarkvara ning esmaste töövahendite (arvuti ja monitor) ostuks.


Starditoetuse taotlemiseks võttis ettevõte ühendust Haap Consultinguga. Meie abiga pani ICEkonsult paika järgmiste aastate käibe eesmärgid, töötajate palkamise kava, turundustegevused ning ettevõtte üldise strateegia. Kohtumiste baasil koostati ICEkonsultingu äriplaan, finantsprognoosid ja täpne tegevuskava. Haap Consulting nõustas alustavat ettevõtet Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse tagasiside integreerimisel äriplaani.


ICEkonsult OÜ näol oli tegemist väga motiveeritud ja professionaalse meeskonnaga ning Haap Consultingu abiga kaasati maksimumtoetus summas 15 000 eurot enda arengueesmärkide täitmiseks.


Suur rõõm oli ICEkonsult meeskonnaga koostööd teha. Kui olete huvitatud hästi teostatud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuslahenduste projekidest, siis võtke nendege julgelt ühendust aadressil marek.karja@icekonsult.ee


Ja kui vajate ka ise abi starditoetuse koostamisel, võtke meiega ühendust aadressil info@haap.ee


#rahastustaotlused #starditoetus

0 comments