Uuringud ja strateegiad

Strateegiad

 

Strateegia paneb paika prioriteedid, seab fookuse ja annab meeskonnale ning partneritele sihi, mille suunas liikuda. Strateegiat luues saad mõelda läbi, mis on oluline ja mis mitte, kaardistada võimalikud riskid ja tegeleda juba varakult nende maandamisega.

 

Pakume strateegiate koostamist nii ettevõtetele, avaliku sektori asutustele kui vabaühendustele. Meie konsultandid võivad olla toeks terve protsessi vältel, alustades strateegiale sisendi kogumisest ja lõpetades dokumendi viimistlemise ja üle andmisega. Samuti võime konsulteerida mõne konkreetse küsimuse osas – näiteks aidata täiendada juba olemasolevat strateegiat, sõnastada missiooni ja visiooni või eesmärke ning valida sobivaid indikaatoreid.

 

Pakume teenusena:

 

  • Töögruppide ja/või intervjuude läbiviimine strateegiale sisendi kogumiseks

  • Missiooni, visiooni, eesmärkida sõnastamine

  • Sobivate tegevus- ja tulemusindikaatorite sõnastamine

  • Strateegiadokumendi kirjutamine

Uuringud

Pakume nii kvalitatiivseid kui kvantitatiivseid uuringuid, et kaardistada Sinu ettevõttele või asutusele olulist teemat. Meie konsultandid aitavad sõnastada sobiva uurimisküsimuse ja valida sobiva meetodi, olgu selleks siis intervjuu, fookusgrupp, ankeetküsitluse või midagi neljandat. Aitame saada aru, miks klient või sihtgrupp käitub üht- või teistmoodi ja kuidas luua soovitud muutust. Soovi korral nõustame muutuse elluviimisel.

Haap Consulting OÜ. Helista meile numbril +372 51 966 196 / +372 5 515 011 või kirjuta aadressil info@haap.ee / Contact us by phone +372 51 966 196 / +372 5 515 011 or write info@haap.ee